Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kulüp çalışanlarından anlamlı hediye

YazarMesaj
mY_AlpErEnn
Admin

Kulüp çalışanlarından anlamlı hediye Empty
MesajKonu: Kulüp çalışanlarından anlamlı hediye   Kulüp çalışanlarından anlamlı hediye Icon_minitimePaz Şub. 17, 2008 1:11 pm

16 Şubat 2008 Cumartesi

Başkanımız Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı olarak 10. yılını tamamlaması dolayısı ile kulübümüz çalışanları bugün kendisine makamında anlamlı bir hediye verdi.
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanlığı'nın ilk gününden itibaren "Fenerbahçe Dünya Kulübü olacaktır" diyen Aziz Yıldırım için özel gümüşten üretilen bir dünya maketi, kulüp çalışanları ve profesyonel idarecilerimiz tarafından Başkanımıza takdim edildi.
Gümüş maketin üzerinde şunlar yazıyordu: "Sayın Başkanımız Aziz Yıldırım, Fenerbahçe'yi 'Dünya Kulübü' yapmak için on yıllık gayretlerinizin, birlikte çalışmamızın Fenerbahçe'de yaptığınız büyük devrimlerin, yakın tanıklığının gururu, saygı ve sevgileriyle. 1998-2008- Fenerbahçe Spor Kulübü Çalışanları"
Kulüp çalışanları maket ile birlikte Başkanımıza her yıl İngiltere'de Deloitte & Touche merkezi tarafından yayınlanan Money League'e giren ilk ve tek Türk Spor Kulübünün Fenerbahçe olduğunu gösteren mali bir tabloyu da takdim etti.
Kulüp çalışanları ve profesyonel idarecilerimiz ile yönetim kurulu üyelerimizin hazır bulunduğu toplantıda Başkanvekilimiz Nihat Özdemir bir konuşma yaptı. Nihat Özdemir şunları söyledi: "Değerli Başkanım, Divan Başkanım ve Fenerbahçe'nin yönetim kurulu üyeleri. Bugün bizim için önemli ve anlamı büyük bir gün. Sayın Başkanımızın Fenerbahçe'ye hizmetinin ve başkan olarak hizmetinin onuncu yılı dün tamamlanmış oldu. Bugün yeni bir yıla başlıyoruz hepinize hayırlı ve uğurlu olsun. 10 yıl siyasette, iş hayatında ya da futbolda bir kulübün başkanlığı için çok önemli ve uzun bir süredir. Fenerbahçe tarihine hem de Türkiye Cumhuriyeti'ne baktığınız zaman böyle uzun dönemli hizmet verenler parmakla gösterilecek derecede azdır. Bunlardan bir tanesi Aziz Yıldırım'a nasip olmuştur. Göreve geldiğimiz günden itibaren birçok arkadaşımızla birlikte olduk. Bazı arkadaşlarımız zaman zaman aralar verdi ama her zaman kalbimiz bir şey için attı o da Fenerbahçe'nin başarısıydı. Hiç bir zaman şahsi menfaatlerimizi düşünmeden Fenerbahçe menfaatleri için çalıştık. Ama içimizden birisi, Başkanımız Aziz Yıldırım hepimizden daha fazla çalıştı. Kendisi hiç kimsenin yapamayacağı şeyleri yaptı. Fenerbahçe'yi hayatının başköşesine koydu. Zaman zaman kötü günlerimiz oldu ama kötü zamanlarda bile dayanışma ile bir araya gelerek bu günlerden birlik beraberlikle çıktık. Son 5 yılda önemli şampiyonluklar, güzel günler gördük. Tek bir amacımız vardı; sadece futbolda değil, tüm amatör branşlarımızda Avrupa başarısı kazanmak. Bunun için çalıştık ve bunu başardık. Artık UEFA'da ve Şampiyonlar Ligi'nde 'Acaba final oynayabilir miyiz'in hesaplarını yapıyoruz. Sayın Başkan Türk sporunda önemli yere geldiniz. Sizin nezdinizde Fenerbahçe camiası olarak daha kat edecek yollarımız var. Allah doğru olana ve çalışana her zaman yardım eder. Sayın Yıldırım göreve geldiği günden itibaren doğru bildiği yolda ilerledi, çok çalıştı. Ona bugünleri nasip etti" dedi.

BASIN FOTOĞRAFI
https://kankalife.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası