Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

“Camiama teşekkür ediyorum”

YazarMesaj
mY_AlpErEnn
Admin

“Camiama teşekkür ediyorum” Empty
MesajKonu: “Camiama teşekkür ediyorum”   “Camiama teşekkür ediyorum” Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2008 1:05 pm

Başkanımız Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Başkanlığı'nda acı tatlı bir 10 yıl yaşadığını, Başkanlıkta 10. yılını doldurması nedeniyle yapılan tüm programlarda kendisi hakkında olumlu ya da olumsuz yorum yapan herkese teşekkür ettiğini söyledi. Kendi varlığının içerisinde yönetici arkadaşlarının, sporcularının, çalışan tüm emekçilerin ve taraftarlarımızın hakkının olduğunu belirten Aziz Yıldırım, iddialarının "Dünya Kulübü" olmak olduğunu ifade etti. Aziz Yıldırım, "Camiama teşekkür ediyorum" dedi.
Deplasmanda 4-2 kazandığımız Çaykur Rizespor maçının hemen ardından basın mensuplarına bir açıklama yapan Başkanımız Aziz Yıldırım ilk olarak Çaykur Rizespor yönetimine ve Rizelilere teşekkür etti. Aziz Yıldırım, "Geldiğimizden beri Rizespor Başkan ve idarecileri bize gayet iyi bir ev sahipliği yaptılar. Sahada futbol oynandı. Biz kazandık. Bundan da mutluyuz. Ama Rizespor Başkanı başta olmak üzere, bizimle ilgilenen, bize yardımcı olan herkese teşekkür ederiz. Zaten Rize'nin çoğunluğu Fenerbahçelidir. Her zaman bunu biliyoruz. Herkese teşekkür ediyoruz" dedi.
Fenerbahçe Başkanlığı görevindeki 10. yılını bugün doldurduğunu hatırlatana Aziz Yıldırım, "Bugün benim Fenerbahçe Başkanlığı'nda 10. senem. Acı tatlı bir 10 yıl yaşadık. Bu 10 yıl içerisinde Fenerbahçe'de hem güldük, hem ağladık, ama bir 10 seneyi bitirdik. Bundan dolayı yapılan programlarda benimle ilgili -iyi veya kötü önemli değil- yorum yapan herkese de ayrıca teşekkür ediyorum. Camiama teşekkür ediyorum. Bugün Aziz Yıldırım'ın varlığının içerisinde yönetimi, sporcusu, çalışan emekçisi ve taraftarın, hepsinin hakkı vardır. Çünkü biz ne yaptıysak hep beraber yaptık. Bugüne geldiysek, bundan sonra da geleceğiz. Bizim iddiamız şudur: Dünya kulübü olmak ve Fenerbahçe Dünya kulübü olacaktır. Bunu herkes bilsin. Yeni projelerimiz, kulübe yapacağımız yeni ekonomik ve diğer alanlardaki katkılarla, kulübümüzü büyüteceğiz. Ben hepinize teşekkür ediyorum" dedi.
Son olarak yeni seçilen Türkiye Futbol Federasyonu yönetimine güvenini dile getiren Başkanımız Aziz Yıldırım, "İnşallah yeni seçilen federasyonla beraber, Türkiye'de yeni bir dönem başlar. Hep söylediğimiz şey; kulüplerin kurumsal olmasını sağlayacak olan federasyondur. Federasyonun da bu yapısını oluşturur ve kulüplere de örnek olur. Kulüplerimizle birlikte federasyonumuz, Türk futbolunu hepimizin arzu ettiği noktalara taşır diye düşünüyorum. Bunun da böyle olacağını ümit ediyor ve güveniyorum. Çünkü artık Türk futbolu dibe vurmuştur ve bundan sonra yukarı gidecektir.Yeni federasyon da, benim Fenerbahçe'de 10. yılım da hayırlı olsun diyorum ve hepinize teşekkür ediyorum" dedi.

“Camiama teşekkür ediyorum” 2008-02-15_baskan288
https://kankalife.yetkinforum.com

“Camiama teşekkür ediyorum”
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-