Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Carlos'dan kimsesiz çocuklara ziyaret

2 posters
YazarMesaj
mY_AlpErEnn
Admin

Carlos'dan kimsesiz çocuklara ziyaret Empty
MesajKonu: Carlos'dan kimsesiz çocuklara ziyaret   Carlos'dan kimsesiz çocuklara ziyaret Icon_minitimePaz Şub. 17, 2008 1:12 pm

16 Şubat 2008 Cumartesi

Brezilyalı oyuncumuz Roberto Carlos'tan anlamlı ziyaret. Carlos, kimsesiz çocuklar için yapılan II. Bizim Çocuklarımız Spor Şöleni'ne katıldı. Burhan Felek Spor Kompleksi'nde yapılan şölende oyuncumuz çocuklarla uzun süre ilgilendi ve onların yaptığı gösterileri seyretti. Roberto Carlos, yaptığı konuşmada, "Benim de Brezilya'da evlat edindiğim bir oğlum var. Sizleri iyi anlıyorum sizlerin de spor yapmaya ihtiyacınız var" dedi. Carlos sözlerine şöyle devam etti: "Bizler onları her zaman korumalı ve elimizden gelen desteği yapmalıyız. Sadece ben değil bütün futbolcuların destek olmasını istiyorum."
Carlos kendisini davet etmelerinden dolayı büyük mutluluk duyduğunu söyledi ve ekledi: "Beni buraya davet ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Ayrıca dünkü galibiyetten aldığım mutluluğu sizlerle paylaşmak istiyorum."
Roberto Carlos daha sonra çocukların kendisi için yaptığı tişörtü giydi ardından da çocukların oynayacağı futbol turnuvasının kura çekimini yaptı.
Şölene, Sosyal Hizmetlerden sorumlu Vali Yardımcısı Mustafa Altıntaş, Sosyal Hizmetler İl Müdürü Seyfi Bozçelik, şarkıcı Keremcem ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü yetkilileri katıldı.
https://kankalife.yetkinforum.com
1926

Carlos'dan kimsesiz çocuklara ziyaret Empty
MesajKonu: Geri: Carlos'dan kimsesiz çocuklara ziyaret   Carlos'dan kimsesiz çocuklara ziyaret Icon_minitimeÇarş. Ocak 14, 2009 6:34 pm

takayaka

1 sayfadaki 1 sayfası